gtk+ - en to cs translation catalogue (963 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
cs: "%s" nemohlo být převedeno na hodnotu typu "%s" atributu "%s"

en: "%s" is not a valid attribute name
cs: "%s" není platným názvem atributu

en: "%s" is not a valid attribute type
cs: "%s" není platným typem atributu

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
cs: "%s" není platnou hodnotou atributu "%s"

en: "Deepness" of the color.
cs: "Hloubka" barvy.

en: %1$s on %2$s
cs: %1$s na %2$s

en: %s job #%d
cs: %s: úloha č. %d

en: (Empty)
cs: (Prázdný)

en: (None)
cs: (Žádný)

en: (disabled)
cs: (vypnuto)

en: (unknown)
cs: (neznámá)

en: --- No Tip ---
cs: --- Bez rady ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
cs: Prvek <%s> má neplatné "id" "%s"

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
cs: Prvek <%s> nemá atribut "name", ani "id"

en: <b>Any Printer</b>
    For portable documents
cs: <b>Libovolná tiskárna</b>
    Pro přenositelné dokumenty

en: A <%s> element has already been specified
cs: Prvek <%s> již zadán byl

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
cs: Prvek <text> se nemůže vyskytovat před prvkem <tags>

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
cs: Soubor nazvaný "%s" již existuje. Chcete jej nahradit?

en: A_t:
cs: _V:

en: About %s
cs: O aplikaci %s

en: Accelerator|Disabled
cs: Zakázáno

en: Add Cover Page
cs: Přidat krycí stranu

en: Add the current folder to the bookmarks
cs: Přidá aktuální složku mezi záložky

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
cs: Přidá složku "%s" mezi záložky

en: Add the selected folder to the Bookmarks
cs: Přidá zvolenou složku mezi záložky

en: Add the selected folders to the bookmarks
cs: Přidá zvolené složky mezi záložky

en: Adjusts the volume
cs: Změní hlasitost

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: After
cs: Za

en: All sheets
cs: Všechny listy

en: Amharic (EZ+)
cs: Amharština (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
cs: Množství modrého světla v barvě.

en: Amount of green light in the color.
cs: Množství zeleného světla v barvě.

en: Amount of red light in the color.
cs: Množství červeného světla v barvě.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
cs: Nalezena anonymní značka, značky nemohly být vytvořeny.

en: Application
cs: Aplikace

en: Artwork by
cs: Grafika

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
cs: V tomto kontextu je atribut "%s" v prvku <%s> neplatný

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
cs: Atribut "%s" provedl dvakrát opakování na stejném prvku <%s>

en: Auto Select
cs: Automatický výběr

en: Axes
cs: Osy

en: BMP image has bogus header data
cs: Obrázek formátu BMP má neplatná data v záhlaví

en: BMP image has unsupported header size
cs: Obrázek BMP má nepodporovanou velikost záhlaví

en: Bad code encountered
cs: Nalezen chybný kód

en: Be_fore:
cs: Pře_d:

en: Before
cs: Před

en: Best _Fit
cs: Při_způsobit velikost

en: Billing Info
cs: Účtovací informace

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
cs: Počet bitů na kanál obrázku PNG není platný.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
cs: Počet bitů na kanál transformovaného obrázku PNG není 8.

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
cs: V prvku <%s> bylo nalezeno "id" i "name"

en: Bottom to top, left to right
cs: Zdola nahoru, zleva doprava

en: Bottom to top, right to left
cs: Zdola nahoru, zprava doleva

en: Brightness of the color.
cs: Jas barvy.

en: CLASS
cs: TŘÍDA

en: COLORS
cs: BARVY

en: C_ollate
cs: S_etřídit

en: C_onnect
cs: _Připojit

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: C_redits
cs: Zá_sluhy

en: C_urrent Page
cs: Aktuá_lní strana

en: Cache file created successfully.
cs: Soubor vyrovnávací paměti úspěšně vytvořen.

en: Cannot allocate TGA header memory
cs: Nelze alokovat paměť pro záhlaví TGA

en: Cannot allocate colormap entries
cs: Nelze alokovat položky mapy barev

en: Cannot allocate colormap structure
cs: Nelze alokovat strukturu pro mapu barev

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
cs: Nelze alokovat paměť pro data IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
cs: Nelze alokovat paměť pro strukturu IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
cs: Nelze alokovat paměť pro strukturu kontextu TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrázku PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrázku XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
cs: Nelze alokovat nový pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
cs: Nelze alokovat dočasná data pro IOBuffer

en: Cannot change to folder because it is not local
cs: Nelze přejít do složky, protože není místní

en: Cannot open display: %s
cs: Nelze otevřít displej: %s

en: Cannot read XPM colormap
cs: Nelze načíst mapu barev XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
cs: Nelze přealokovat data IOBuffer

en: Cedilla
cs: Cédille

en: Circular table entry in GIF file
cs: Cyklická položka tabulky v souboru GIF

en: Cl_ear
cs: Vy_mazat

en: Classified
cs: Utajované

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
cs: Klikněte na kapátko, pak vyberte barvu kliknutím kdekoli na obrazovce.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
cs: Kliknutím na tuto barvu palety ji vyberete jako aktuální. Chcete-li položku palety změnit, přetáhněte na její místo jinou barvu, nebo klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte "Uložit barvu zde".

en: Co_nnect
cs: _Připojit

en: Color
cs: Barva

en: Color Selection
cs: Výběr barvy

en: Color Wheel
cs: Barevný kotouč

en: Color _name:
cs: _Název barvy:

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

en: Complete, but not unique
cs: Dokončené, ale nikoliv jedinečné

en: Completing...
cs: Dokončování...

en: Compressed icons are not supported
cs: Komprimované ikony nejsou podporovány

en: Confidential
cs: Důvěrné

en: Connect _anonymously
cs: Připojit se _anonymně

en: Connect as u_ser:
cs: Připojit se jako _uživatel:

en: Copie_s:
cs: _Kopie:

en: Copies
cs: Kopie

en: Copy URL
cs: Kopírovat URL

en: Copy _Location
cs: Kopírovat _umístění

en: Could not add a bookmark
cs: Nelze přidat záložku

en: Could not allocate memory: %s
cs: Nelze alokovat paměť: %s

en: Could not clear list
cs: Nelze vymazat seznam

en: Could not create stream: %s
cs: Nelze vytvořit proud: %s

en: Could not decode ICNS file
cs: Nelze dekódovat soubor ICNS

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
cs: Nelze najít ikonu "%s". Motiv "%s"
    také nebyl nalezen, možná jej bude nutné nainstalovat.
    Získat ho je možné z:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
cs: Nelze získat výšku obrázku (chybný soubor TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
cs: Nelze získat šířku obrázku (chybný soubor TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
cs: Nelze získat informace o souboru "%s": %s

en: Could not mount %s
cs: Nelze připojit %s

en: Could not obtain root folder
cs: Nelze získat kořenovou složku

en: Could not read from stream: %s
cs: Z proudu nelze číst: %s

en: Could not remove bookmark
cs: Nelze odstranit záložku

en: Could not remove item
cs: Nelze odstranit položku

en: Could not rename %s back to %s: %s.
cs: %s nelze přejmenovat zpět na %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: %s, odstraňuje se tedy %s.

en: Could not retrieve information about the file
cs: O souboru nelze získat informace

en: Could not seek stream: %s
cs: Nelze nalézt proud: %s

en: Could not select file
cs: Nelze vybrat soubor

en: Could not send the search request
cs: Nelze odeslat vyhledávací požadavek

en: Could not start the search process
cs: Nelze spustit proces hledání

en: Couldn't allocate memory for color profile
cs: Nelze alokovat paměť profilu barev

en: Couldn't allocate memory for context buffer
cs: Nelze alokovat paměť pro vyrovnávací paměť kontextu

en: Couldn't allocate memory for header
cs: Nemohu alokovat paměť pro záhlaví

en: Couldn't allocate memory for line data
cs: Nelze alokovat paměť pro data řádků

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
cs: Nelze alokovat paměť k načtení souboru JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
cs: Nelze alokovat paměť pro data palety

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
cs: Nelze alokovat paměť k uložení souboru BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
cs: Nelze alokovat paměť proudu

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
cs: Nelze alokovat paměť k načtení obrazových dat do vyrovnávací paměti

en: Couldn't convert filename
cs: Nelze převést název souboru

en: Couldn't create new pixbuf
cs: Nelze vytvořit nový pixbuf

en: Couldn't decode image
cs: Nelze dekódovat obrázek

en: Couldn't load bitmap
cs: Nelze načíst rastrový obrázek

en: Couldn't load metafile
cs: Nelze načíst metasoubor

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
cs: Nelze rozpoznat formát obrázku u souboru "%s"

en: Couldn't save
cs: Nelze uložit

en: Couldn't save the rest
cs: Nelze uložit zbývající část

en: Couldn't write to BMP file
cs: Nelze zapisovat do souboru BMP

en: Couldn't write to TIFF file
cs: Nelze zapisovat do souboru TIFF

en: Create Fo_lder
cs: V_ytvořit složku

en: Create in _folder:
cs: Vytvořit ve složc_e:

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Cursor hotspot outside image
cs: Aktivní bod kurzoru mimo obrázek

en: Custom %sx%s
cs: Vlastní %sx%s

en: Custom Size %d
cs: Vlastní velikost %d

en: Custom size
cs: Vlastní velikost

en: Cyrillic (Transliterated)
cs: Cyrilice (transliterovaná)

en: DISPLAY
cs: DISPLEJ

en: De_lete File
cs: Smazat s_oubor

en: Decrease Indent
cs: Zmenšit odsazení

en: Decreases the volume
cs: Sníží hlasitost

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Didn't get all lines of PCX image
cs: Nezískány všechny řádky obrázku PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
cs: Rozměry obrázku TIFF jsou příliš velké

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Do use the Wintab API [default]
cs: Použije API Wintab [výchozí]

en: Documented by
cs: Zdokumentovali

en: Don't batch GDI requests
cs: Nebude dávkovat požadavky GDI

en: Don't check for the existence of index.theme
cs: Nekontrolovat existenci "index.theme"

en: Don't include image data in the cache
cs: Nezahrnout do vyrovnávací paměti obrazová data

en: Don't use the Wintab API for tablet support
cs: Nepoužije API Wintab pro podporu tabletů

en: Down Path
cs: Dolů v cestě

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
cs: Prvek <%s> není povolen pod <%s>

en: Empty
cs: Prázdný

en: Error
cs: Chyba

en: Error creating folder '%s': %s
cs: Chyba při vytváření složky "%s": %s

en: Error creating print preview
cs: Chyba při vytváření náhledu tisku

en: Error deleting file '%s': %s
cs: Chyba při mazání souboru "%s": %s

en: Error from StartDoc
cs: Chyba ze StartDoc

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
cs: Chyba při interpretaci souboru obrázku JPEG (%s)

en: Error launching preview
cs: Chyba spouštění náhledu

en: Error loading icon: %s
cs: Chyba při načítání ikony: %s

en: Error printing
cs: Chyba při tisku

en: Error reading ICNS image: %s
cs: Chyba při čtení obrázku ICNS: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
cs: Chyba při přejmenovávání souboru "%s" na "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
cs: Chyba při přejmenovávání souboru "%s": %s

en: Error renaming file to "%s": %s
cs: Chyba při přejmenovávání souboru na "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
cs: Chyba při zápisu do souboru obrázku: %s

en: Error writing to image stream
cs: Chyba při zápisu do obrazového proudu

en: Even sheets
cs: Sudé listy

en: Excess data in file
cs: V souboru jsou přebytečná data

en: FLAGS
cs: PŘÍZNAKY

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
cs: Nelze zavřít "%s" během zápisu obrázku, možná nejsou uložena všechna data: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
cs: Nelze načíst data RGB ze souboru TIFF

en: Failed to load TIFF image
cs: Nelze načíst obrázek TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
cs: Nelze načíst animaci "%s": důvod není znám, pravděpodobně poškozený soubor animace

en: Failed to load icon
cs: Nelze načíst ikonu

en: Failed to load image '%s': %s
cs: Nelze načíst obrázek "%s": %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
cs: Nelze načíst obrázek "%s": důvod není znám, pravděpodobně poškozený soubor obrázku

en: Failed to open '%s' for writing: %s
cs: Nelze otevřít "%s" k zápisu: %s

en: Failed to open TIFF image
cs: Nelze otevřít obrázek TIFF

en: Failed to open file %s : %s
cs: Nezdařilo se otevřít soubor %s : %s

en: Failed to open file '%s': %s
cs: Nelze otevřít soubor "%s": %s

en: Failed to open temporary file
cs: Nelze otevřít dočasný soubor

en: Failed to read from temporary file
cs: Z dočasného souboru nelze číst

en: Failed to rewrite header
cs: Nezdařil se přepis záhlaví

en: Failed to save TIFF image
cs: Ukládání obrázku TIFF selhalo

en: Failed to write TIFF data
cs: Zápis dat TIFF selhal

en: Failed to write cache file: %s
cs: Nezdařil se zápis souboru vyrovnávací paměti: %s

en: Failed to write folder index
cs: Nezdařil se zápis indexu složky

en: Failed to write hash table
cs: Nezdařil se zápis tabulky "hash"

en: Failed to write header
cs: Nezdařil se zápis záhlaví

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
cs: Při načítání obrázku XBM se nezdařil zápis do dočasného souboru

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
cs: Při načítání obrázku XPM se nezdařil zápis do dočasného souboru

en: Failure reading GIF: %s
cs: Chyba při čtení formátu GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
cs: Kritická chyba v souboru obrázku PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
cs: Kritická chyba při čtení souboru obrázku PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
cs: Kritická chyba při čtení souboru obrázku PNG: %s

en: File
cs: Soubor

en: File System
cs: Systém souborů

en: File System Root
cs: Kořen systému souborů

en: File does not appear to be a GIF file
cs: Soubor nevypadá jako soubor GIF

en: File not found: %s
cs: Soubor nenalezen: %s

en: Files
cs: Soubory

en: Find and _Replace
cs: Hledat a nah_radit

en: Finishing
cs: Dokončování

en: Fol_ders
cs: _Složky

en: Folder unreadable: %s
cs: Složka nečitelná: %s

en: Folders
cs: Složky

en: Font
cs: Písmo

en: Font Selection
cs: Výběr písma

en: Forget password _immediately
cs: Zapo_menout heslo okamžitě

en: Full Volume
cs: Maximální hlasitost

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
cs: V souboru GIF chybí některá data (možná byl nějakým způsobem zkrácen?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
cs: Obrázek GIF neobsahuje globální mapu barev a políčko v něm neobsahuje lokální mapu.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
cs: Obrázek GIF je poškozen (chybná komprese LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
cs: Zavaděč obrázků GIF nerozumí tomuto obrázku.

en: GIF image was truncated or incomplete.
cs: Obrázek GIF byl zkrácen nebo není úplný.

en: GTK+ Options
cs: Přepínače GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
cs: Ladicí příznaky GTK+, které nastaví

en: GTK+ debugging flags to unset
cs: Ladicí příznaky GTK+, jejichž nastavení zruší

en: Gamma
cs: Gama

en: Gdk debugging flags to set
cs: Ladicí příznaky Gdk, které nastaví

en: Gdk debugging flags to unset
cs: Ladicí příznaky Gdk, jejichž nastavení zruší

en: General
cs: Obecné

en: High
cs: Vysoká

en: Icon '%s' not present in theme
cs: V motivu není obsažena ikona "%s"

en: Icon has zero height
cs: Ikona má nulovou výšku

en: Icon has zero width
cs: Ikona má nulovou šířku

en: Icon not present in theme
cs: V motivu není obsažena ikona

en: Image Quality
cs: Kvalita obrazu

en: Image file '%s' contains no data
cs: Soubor obrázku "%s" neobsahuje data

en: Image format unknown
cs: Neznámý formát obrázku

en: Image has invalid width and/or height
cs: Obrázek má nulovou šířku a/nebo výšku

en: Image has unsupported bpp
cs: Obrázek má nepodporované bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
cs: Obrázek má nepodporovaný počet %dbitových rovin

en: Image has zero height
cs: Obrázek má nulovou výšku

en: Image has zero width
cs: Obrázek má nulovou šířku

en: Image header corrupt
cs: Záhlaví obrázku je poškozeno

en: Image pixel data corrupt
cs: Data pixelů obrázku jsou poškozena

en: Image too large to be saved as ICO
cs: Obrázek je příliš velký, aby mohl být uložen jako ICO

en: Image type '%s' is not supported
cs: Typ obrázku "%s" není podporován

en: Image type currently not supported
cs: Typ obrázku v současnosti není podporován

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
cs: Modul pro čtení obrázků %s neexportuje správné rozhraní; možná je z jiné verze GTK?

en: Increase Indent
cs: Zvětšit odsazení

en: Increases the volume
cs: Zvýší hlasitost

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
cs: Postupné načítání obrázku typu "%s" není podporováno

en: Information
cs: Informace

en: Input
cs: Vstup

en: Input _Methods
cs: Vstupní _metody

en: Insufficient memory to load PNG file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
cs: Nedostatek paměti k načtení struktury kontextu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru obrázku XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku, zkuste prosím uvolnit paměť ukončením několika aplikací

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
cs: Nedostatek paměti k otevření souboru JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
cs: Nedostatek paměti k otevření souboru TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku do vyrovnávací paměti

en: Insufficient memory to save image to callback
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku pro zpětné volání

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
cs: Nedostatek paměti k uložení obrázku %ld krát %ld; zkuste prosím uvolnit paměť ukončením několika aplikací

en: Internal error in the GIF loader (%s)
cs: Interní chyba v zavaděči GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
cs: Interní chyba: Modulu pro načítání obrázku "%s" se nezdařilo dokončit operaci, ale k tomuto selhání neudal důvod

en: Inuktitut (Transliterated)
cs: Inuktitut (transliterovaný)

en: Invalid URI
cs: Neplatné URI

en: Invalid UTF-8
cs: Neplatné UTF-8

en: Invalid XBM file
cs: Neplatný soubor XBM

en: Invalid XPM header
cs: Neplatné záhlaví XPM

en: Invalid argument to CreateDC
cs: Neplatný argument ke CreateDC

en: Invalid argument to PrintDlgEx
cs: Neplatný argument pro PrintDlgEx

en: Invalid file name
cs: Neplatný název souboru

en: Invalid handle to PrintDlgEx
cs: Neplatná obsluha na PrintDlgEx

en: Invalid header in animation
cs: Neplatné záhlaví v animaci

en: Invalid header in icon
cs: Neplatné záhlaví ikony

en: Invalid path
cs: Neplatná cesta

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
cs: Neplatný ukazatel na PrintDlgEx

en: Invalid root element: '%s'
cs: Neplatný kořenový prvek: "%s"

en: Invalid type function: `%s'
cs: Neplatná funkce typu: "%s"

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
cs: Kvalita JPEG musí být hodnota mezi 0 a 100; hodnota "%d" není povolena.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
cs: Kvalita JPEG musí být hodnota mezi 0 a 100; hodnotu "%s" nebylo možné zpracovat.

en: Job
cs: Úloha

en: Job Details
cs: Podrobnosti k úloze

en: Job Priority
cs: Priorita úlohy

en: Justify|_Center
cs: Na _střed

en: Justify|_Fill
cs: _Vyplnit

en: Justify|_Left
cs: Do_leva

en: Justify|_Right
cs: Do_prava

en: Keys
cs: Klávesy

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
cs: Klíče textových bloků PNG musí být znaky ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
cs: Klíče textových bloků PNG musí mít alespoň 1 a nejvýše 79 znaků.

en: LRE Left-to-right _embedding
cs: LRE - _zapouzdření zleva doprava

en: LRM _Left-to-right mark
cs: LRM - značka z_leva doprava

en: LRO Left-to-right _override
cs: LRO - _přepisování zleva doprava

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Left to right
cs: Zleva doprava

en: Left to right, bottom to top
cs: Zleva doprava, zdola nahoru

en: Left to right, top to bottom
cs: Zleva doprava, shora dolů

en: License
cs: Licence

en: Load additional GTK+ modules
cs: Načte přídavné moduly GTK+

en: Location
cs: Umístění

en: Low
cs: Nízká

en: MODULES
cs: MODULY

en: Make X calls synchronous
cs: Provede volání X synchronně

en: Make all warnings fatal
cs: Učiní všechna varování kritickými

en: Malformed chunk in animation
cs: Chybně vytvořený blok v animaci

en: Manage Custom Sizes
cs: Spravovat vlastní velikosti

en: Manage Custom Sizes...
cs: Spravovat vlastní velikosti...

en: Margins from Printer...
cs: Okraje z tiskárny...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
cs: Okraje:
     Levý: %s %s
     Pravý: %s %s
     Horní: %s %s
     Dolní: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
cs: Maximální hodnota barvy v souboru PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
cs: Maximální hodnota barvy v souboru PNM je příliš vysoká

en: Media|P_ause
cs: _Pozastavit

en: Media|Pre_vious
cs: _Předchozí

en: Media|R_ewind
cs: Pře_točit

en: Media|_Forward
cs: _Vpřed

en: Media|_Next
cs: _Následující

en: Media|_Play
cs: Pře_hrát

en: Media|_Record
cs: _Zaznamenávat

en: Media|_Stop
cs: Za_stavit

en: Medium
cs: Střední

en: Modified
cs: Změněno

en: Muted
cs: Ztlumeno

en: NAME
cs: NÁZEV

en: Name
cs: Název

en: Name too long
cs: Příliš dlouhý název

en: Navigation|_Back
cs: _Zpět

en: Navigation|_Bottom
cs: _Dolů

en: Navigation|_Down
cs: _Níž

en: Navigation|_First
cs: P_rvní

en: Navigation|_Forward
cs: _Vpřed

en: Navigation|_Last
cs: Po_slední

en: Navigation|_Top
cs: N_ahoru

en: Navigation|_Up
cs: _Výš

en: Need user intervention
cs: Je potřeba zásah uživatele

en: New Folder
cs: Nová složka

en: New accelerator...
cs: Nová klávesová zkratka...

en: No XPM header found
cs: Nebylo nalezeno záhlaví XPM

en: No deserialize function found for format %s
cs: Pro formát %s nebyla nalezena žádná funkce převodu na paralelní tvar

en: No extended input devices
cs: Žádná rozšířená vstupní zařízení

en: No item for URI '%s' found
cs: Nenalezena žádná položka u URI "%s"

en: No items found
cs: Nebyly nalezeny žádné položky

en: No match
cs: Žádná shoda

en: No palette found at end of PCX data
cs: Na konci dat PCX nenalezena paleta

en: No printer found
cs: Nebyla nalezena žádná tiskárna

en: No recently used resource found with URI `%s'
cs: Nenalezeny žádné naposledy použité zdroje s URI "%s"

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
cs: V "%s" nenalezen žádný indexový soubor motivu.
    Pokud si opravdu přejete vytvořit zde vyrovnávací paměť ikon, použijte prosím --ignore-theme-index.

en: No theme index file.
cs: Soubor index motivu neexistuje.

en: None
cs: Žádné

en: Not a valid icon cache: %s
cs: Neplatná vyrovnávací paměť ikon: %s

en: Not a valid page setup file
cs: Neplatný soubor vzhledu stránky

en: Not available
cs: Nedostupné

en: Not enough free memory
cs: Nedostatek volné paměti

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
cs: Nedostatek paměti ke složení políčka v souboru GIF

en: Not enough memory to load GIF file
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku GIF

en: Not enough memory to load ICO file
cs: Nedostatek paměti k načtení souboru ICO

en: Not enough memory to load RAS image
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku RAS

en: Not enough memory to load animation
cs: Nedostatek paměti k načtení animace

en: Not enough memory to load bitmap image
cs: Nedostatek paměti k načtení rastrového obrázku

en: Not enough memory to load icon
cs: Nedostatek paměti k načtení ikony

en: Not enough memory to load image
cs: Nedostatek paměti k načtení obrázku

en: Odd sheets
cs: Liché listy

en: On _hold
cs: S posečká_ním

en: One Sided
cs: Jednostranný

en: Op_acity:
cs: _Krytí:

en: Open '%s'
cs: Otevřít "%s"

en: Opening %d Item | Opening %d Items
cs[0]: Otevírání %d položky
cs[1]: Otevírání %d položek
cs[2]: Otevírání %d položek

en: Opening %s
cs: Otevírá se %s

en: Other...
cs: Jiné...

en: Out of paper
cs: Došel papír

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
cs: Nejkrajnější prvek v textu musí být <text_view_markup>, nikoliv <%s>

en: Output Tray
cs: Výstupní zásobník

en: Output a C header file
cs: Výstupem soubor typu "C header"

en: Output t_ray:
cs: Vý_stupní zásobník:

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
cs: Přepsat existující vyrovnávací paměť, i když je aktuální

en: PDF _Pop directional formatting
cs: PDF - zrušení směrovaného _formátování

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
cs: Úroveň komprese PNG musí být hodnota mezi 0 a 9; hodnota "%d" není povolena.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
cs: Úroveň komprese PNG musí být hodnota mezi 0 a 9; hodnotu "%s" nebylo možné zpracovat.

en: PNM file has an image height of 0
cs: Soubor PNM má výšku obrázku 0

en: PNM file has an image width of 0
cs: Soubor PNM má šířku obrázku 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
cs: Soubor PNM obsahuje nesprávný počáteční bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
cs: Soubor PNM není v rozpoznaném podřazeném formátu PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
cs: Zavaděč obrázků PNM nepodporuje tento podřazený formát PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
cs: Zavaděč PNM očekával celé číslo, ale nenašel ho

en: Pag_es:
cs: St_rany:

en: Page %u
cs: Strana %u

en: Page Ordering
cs: Řazení stran

en: Page Set_up
cs: _Vzhled stránky

en: Page Setup
cs: Vzhled stránky

en: Page or_dering:
cs: Ř_azení stran:

en: Pages Per Sheet
cs: Stran na list

en: Pages per Sheet
cs: Stran na list

en: Pages per _sheet:
cs: St_ran na list:

en: Pages per _side:
cs: Strá_nek na stranu papíru:

en: Paper
cs: Papír

en: Paper Margins
cs: Okraje papíru

en: Paper Size
cs: Rozměry papíru

en: Paper Source
cs: Zdroj papíru

en: Paper Type
cs: Typ papíru

en: Paper _source:
cs: Z_droj papíru:

en: Paper _type:
cs: Typ _papíru:

en: Paused
cs: Přerušeno

en: Paused ; Rejecting Jobs
cs: Pozastaveno ; odmítání úloh

en: Pick a Color
cs: Vybrat barvu

en: Pick a Font
cs: Vybrat písmo

en: Places
cs: Místa

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Position on the color wheel.
cs: Pozice na barevném kotouči.

en: Premature end-of-file encountered
cs: Nalezen předčasný konec souboru

en: Preparing
cs: Připravuje se

en: Preparing %d
cs: Připravuje se %d

en: Pri_ority:
cs: Pr_iorita:

en: Print
cs: Tisk

en: Print Document
cs: Vytisknout dokument

en: Print Pre_view
cs: Ná_hled tisku

en: Print at
cs: Vytisknout

en: Print at time
cs: Vytisknout v určený čas

en: Print to File
cs: Tisknout do souboru

en: Print to LPR
cs: Tisknout na LPR

en: Print to Test Printer
cs: Tisknout na zkušební tiskárnu

en: Printer
cs: Tiskárna

en: Printer '%s' has no toner left.
cs: Tiskárně "%s" došel toner.

en: Printer '%s' is currently off-line.
cs: Tiskárna "%s" není v tomto okamžiku připojena.

en: Printer '%s' is low on at least one marker supply.
cs: Tiskárně "%s" dochází zásoba alespoň jednoho popisovače.

en: Printer '%s' is low on developer.
cs: Tiskárně "%s" dochází vývojka.

en: Printer '%s' is low on paper.
cs: Tiskárně "%s" dochází papír.

en: Printer '%s' is low on toner.
cs: Tiskárně "%s" dochází toner.

en: Printer '%s' is out of at least one marker supply.
cs: Tiskárně "%s" došla zásoba alespoň jednoho popisovače.

en: Printer '%s' is out of developer.
cs: Tiskárně "%s" došla vývojka.

en: Printer '%s' is out of paper.
cs: Tiskárně "%s" došel papír.

en: Printer '%s' may not be connected.
cs: Tiskárna "%s" nemůže být připojena.

en: Printer Default
cs: Výchozí pro tiskárnu

en: Printer offline
cs: Tiskárna není připojena

en: Printing %d
cs: Tiskne se %d

en: Program class as used by the window manager
cs: Třída programu používaná správcem oken

en: Program name as used by the window manager
cs: Název programu používaný správcem oken

en: Question
cs: Otázka

en: RAS image has bogus header data
cs: Obrázek RAS má neplatná data v záhlaví

en: RAS image has unknown type
cs: Obrázek RAS má neznámý typ

en: RLE Right-to-left e_mbedding
cs: RLE - z_apouzdření zprava doleva

en: RLM _Right-to-left mark
cs: RLM - značka zp_rava doleva

en: RLO Right-to-left o_verride
cs: RLO - př_episování zprava doleva

en: Range
cs: Rozsah

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
cs: Formáty raw PNM vyžadují přesně jednu mezeru před daty vzorků

en: Raw PNM image type is invalid
cs: Typ obrázku raw PNM není platný

en: Really delete file "%s"?
cs: Opravdu smazat soubor "%s"?

en: Received invalid color data
cs: Přijata neplatná data barvy

en: Recently Used
cs: Naposledy použité

en: Rejecting Jobs
cs: Odmítání úloh

en: Remember _forever
cs: Pama_tovat si navždy

en: Remember password until you _logout
cs: Pamat_ovat si heslo až do odhlášení

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove the bookmark '%s'
cs: Odstraní záložku "%s"

en: Remove the selected bookmark
cs: Odstraní zvolenou záložku

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename file "%s" to:
cs: Přejmenovat soubor "%s" na:

en: Rename...
cs: Přejmenovat...

en: Reverse landscape
cs: Obráceně na šířku

en: Reverse portrait
cs: Obráceně na výšku

en: Right to left
cs: Zprava doleva

en: Right to left, bottom to top
cs: Zprava doleva, zdola nahoru

en: Right to left, top to bottom
cs: Zprava doleva, shora dolů

en: SCREEN
cs: OBRAZOVKA

en: Same as --no-wintab
cs: Totéž jako --no-wintab

en: Save _As
cs: Uložit _jako

en: Save in _folder:
cs: U_ložit do složky:

en: Sc_ale:
cs: _Měřítko:

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Search
cs: Hledat

en: Secret
cs: Tajné

en: Select A File
cs: Zvolte soubor

en: Select _All
cs: V_ybrat vše

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
cs: Vyberte požadovanou barvu z vnějšího kruhu. Tmavost nebo světlost barvy vyberte pomocí vnitřního trojúhelníku.

en: Select which type of documents are shown
cs: Výběr zobrazených typů dokumentů

en: Select which types of files are shown
cs: Výběr zobrazených typů souborů

en: Serialized data is malformed
cs: Serializovaná data jsou chybná

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
cs: Serializovaná data jsou chybná. První částí není GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Shortcut %s already exists
cs: Zkratka %s již existuje

en: Shortcut %s does not exist
cs: Zkratka %s neexistuje

en: Show GTK+ Options
cs: Zobrazit přepínače GTK+

en: Show _Hidden Files
cs: Zobrazovat _skryté soubory

en: Show _Private Resources
cs: Zo_brazovat soukromé zdroje

en: Si_ze:
cs: _Velikost:

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Size
cs: Velikost

en: Size of the palette in 8 bit mode
cs: Velikost palety v osmibitovém režimu

en: Sole completion
cs: Jediné dokončení

en: Some of the settings in the dialog conflict
cs: Některá nastavení v dialogu jsou v konfliktu

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
cs: Zadejte prosím jeden nebo více rozsahů stran,
    např. 1-3,7,11

en: Stack overflow
cs: Přetečení zásobníku

en: Standard
cs: Standardní

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Status
cs: Stav

en: TGA image has invalid dimensions
cs: Obrázek TGA má neplatné rozměry

en: TGA image type not supported
cs: Typ obrázku TGA není podporován

en: TIFFClose operation failed
cs: Operace TIFFClose selhala

en: T_wo-sided:
cs: Obo_ustranné:

en: Tag "%s" already defined
cs: Značka "%s" již byla definována

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
cs: Značka "%s" ve vyrovnávací paměti neexistuje, značky nemohly být vytvořeny.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
cs: Značka "%s" má nesprávnou prioritu "%s"

en: Tag "%s" has not been defined.
cs: Značka "%s" nebyla definována.

en: Thai-Lao
cs: Thajština-laoština

en: The ANI image format
cs: Formát obrázku ANI

en: The BMP image format
cs: Formát obrázku BMP

en: The EMF image format
cs: Formát obrázku EMF

en: The GIF image format
cs: Formát obrázku GIF

en: The ICNS image format
cs: Formát obrázku ICNS

en: The ICO image format
cs: Formát obrázku ICO

en: The JPEG 2000 image format
cs: Formát obrázku JPEG 2000

en: The JPEG image format
cs: Formát obrázku JPEG

en: The PCX image format
cs: Formát obrázku PCX

en: The PNG image format
cs: Formát obrázku PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
cs: Rodina formátů obrázků PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
cs: Formát obrázku Sun raster

en: The TIFF image format
cs: Formát obrázku TIFF

en: The Targa image format
cs: Formát obrázku Targa

en: The WBMP image format
cs: Formát obrázku WBMP

en: The WMF image format
cs: Formát obrázku WMF

en: The XBM image format
cs: Formát obrázku XBM

en: The XPM image format
cs: Formát obrázku XPM

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
cs: V prvku <%s> byl dvakrát nalezen atribut "%s"

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
cs: Barva, kterou jste vybrali. Tuto barvu můžete přetáhnout do položky palety, a tím ji uložit pro budoucí použití.

en: The cover is open on printer '%s'.
cs: Na tiskárně "%s" je otevřen kryt.

en: The door is open on printer '%s'.
cs: Na tiskárně "%s" jsou otevřena dvířka.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
cs: Soubor "%s" je umístěn na jiném počítači (zvaném %s) a nemusí být dostupný pro tento program.
    Opravdu jej chcete vybrat?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
cs: V "%s" již tento soubor existuje. Jeho nahrazení přepíše celý obsah.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
cs: Název souboru "%s" obsahuje znaky, které nejsou v názvech souborů povoleny

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
cs: Název souboru "%s" nemohl být převeden do UTF-8. (zkuste prosím nastavit proměnnou prostředí G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder contents could not be displayed
cs: Obsah složky nelze zobrazit

en: The folder could not be created
cs: Složku nelze vytvořit

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
cs: Složku nelze vytvořit, protože již existuje soubor se stejným názvem. Zkuste pro složku použít jiný název, nebo nejprve přejmenovat soubor.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
cs: Název složky "%s" obsahuje znaky, které nejsou v názvech souborů povoleny

en: The generated cache was invalid.
cs: Vytvořená vyrovnávací paměť byla neplatná.

en: The license of the program
cs: Licence programu

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
cs: Nejpravděpodobnější příčinou je nemožnost vytvoření dočasného souboru.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
cs: Předchozí vybraná barva, pro porovnání s barvou, kterou právě vybíráte. Tuto barvu můžete přetáhnout do položky palety nebo vybrat jako aktuální přetažením na ukazatel druhé barvy.

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
cs: Program nebyl schopen vytvořit spojení s indexovacím démonem. Ujistěte se prosím, že běží.

en: There is a problem on printer '%s'.
cs: Na tiskárně "%s" se vyskytla chyba.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
cs: Toto sestavení gdk-pixbuf nepodporuje ukládání obrázku ve formátu: %s

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
cs: Tato funkce není implementována pro "widgety" třídy "%s"

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
cs: Tigriňa-Eritrea (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
cs: Tigriňa-Etiopie (EZ+)

en: Top Secret
cs: Přísně tajné

en: Top to bottom, left to right
cs: Shora dolů, zleva doprava

en: Top to bottom, right to left
cs: Shora dolů, zprava doleva

en: Topdown BMP images cannot be compressed
cs: Obrázky BMP shora dolů nelze komprimovat

en: Transformed JPEG has zero width or height.
cs: Transformovaný obrázek JPEG má nulovou výšku nebo šířku.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
cs: Transformovaný obrázek JPEG2000 má nulovou výšku nebo šířku

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
cs: Transformovaný obrázek PNG má nepodporovaný počet kanálů, musí být 3 nebo 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
cs: Transformovaný obrázek PNG má nulovou výšku nebo šířku.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
cs: Transformovaný obrázek PNG není RGB nebo RGBA.

en: Translated by
cs: Přeložili

en: Transparency of the color.
cs: Průhlednost barvy.

en: Turn off verbose output
cs: Vypnout podrobný výstup

en: Turns volume down or up
cs: Sníží nebo zvýší hlasitost

en: Two Sided
cs: Oboustranný

en: Type a file name
cs: Zadání názvu souboru

en: Type name of new folder
cs: Zadání názvu nové složky

en: Unable to find an item with URI '%s'
cs: Nelze nalézt položku s URI "%s"

en: Unable to find include file: "%s"
cs: Nelze nalézt vložený soubor: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
cs: Nelze načíst modul pro čtení obrázků: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
cs: Nelze nalézt soubor obrázku v pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
cs: Nelze nalézt systém motivů v module_path: "%s",

en: Unclassified
cs: Neutajované

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
cs: Neočekávaná bitová hloubka položek map barev

en: Unexpected character data on line %d char %d
cs: Neočekávaná data znaků na řádku %d, znak %d

en: Unexpected end of PNM image data
cs: Neočekávaný konec dat obrázku PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
cs: Neočekávaný blok ikony v animaci

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
cs: Neočekávaná počáteční značka "%s" na řádku %d, znak %d

en: Unhandled tag: '%s'
cs: Neobsloužená značka: "%s"

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown error when trying to deserialize %s
cs: Neznámá chyba při pokusu převést %s na paralelní tvar

en: Unknown item
cs: Neznámá položka

en: Unrecognized image file format
cs: Nerozpoznaný formát obrázku

en: Unspecified error
cs: Neurčená chyba

en: Unsupported JPEG color space (%s)
cs: Nepodporovaný prostor barev JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
cs: Nepodporovaný typ animace

en: Unsupported depth for ICO file: %d
cs: Nepodporovaná hloubka souboru ICO: %d

en: Unsupported icon type
cs: Nepodporovaný typ ikony

en: Unsupported image format for GDI+
cs: Nepodporovaný formát obrázku GDI+

en: Untitled filter
cs: Filtr bez názvu

en: Up Path
cs: Nahoru v cestě

en: Urgent
cs: Naléhavá

en: Validate existing icon cache
cs: Ověřit existující vyrovnávací paměť ikon

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
cs: Hodnotu textového bloku PNG %s nelze převést do kódování ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
cs: Verze %s formátu souborů GIF není podporována

en: Vietnamese (VIQR)
cs: Vietnamština (VIQR)

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Warning
cs: Varování

en: Width or height of TIFF image is zero
cs: Výška nebo šířka obrázku TIFF je 0

en: Window
cs: Okno

en: Written by
cs: Napsali

en: X Input Method
cs: Vstupní metoda X

en: X _tilt:
cs: Sk_lon X:

en: X display to use
cs: Displej X, který použije

en: X screen to use
cs: Obrazovka X, kterou použije

en: XPM file has image height <= 0
cs: Soubor XPM má výšku obrázku <= 0

en: XPM file has image width <= 0
cs: Soubor XPM má šířku obrázku <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
cs: Soubor XPM má neplatný počet barev

en: XPM has invalid number of chars per pixel
cs: XPM obsahuje neplatný počet znaků na pixel

en: Y t_ilt:
cs: Skl_on Y:

en: Yesterday at %H:%M
cs: Včera v %H:%M

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
cs: Můžete zadat hexadecimální hodnotu barvy ve stylu HTML, nebo jednoduše název barvy, například "orange".

en: ZWJ Zero width _joiner
cs: ZWJ - _spojovač nulové šířky

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
cs: ZWNJ - nespojovač n_ulové šířky

en: ZWS _Zero width space
cs: ZWS - mezera _nulové šířky

en: Zoom _In
cs: Z_většit

en: Zoom _Out
cs: Z_menšit

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Add to Bookmarks
cs: _Přidat mezi záložky

en: _After:
cs: Z_a:

en: _All Pages
cs: Vše_chny strany

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Ascending
cs: _Vzestupně

en: _Billing info:
cs: Účtovací in_formace:

en: _Blue:
cs: _Modrá:

en: _Bold
cs: _Tučné

en: _Bottom:
cs: _Dolní:

en: _Browse for other folders
cs: Procházet _jiné složky

en: _CD-Rom
cs: _CD-ROM

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Clear
cs: Vy_mazat

en: _Clear List
cs: Vy_mazat seznam

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Color
cs: _Barva

en: _Convert
cs: _Převést

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Descending
cs: _Sestupně

en: _Device:
cs: _Zařízení:

en: _Discard
cs: Za_hodit

en: _Disconnect
cs: _Odpojit

en: _Domain:
cs: _Doména:

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Execute
cs: _Spustit

en: _Family:
cs: _Rodina:

en: _Files
cs: _Soubory

en: _Find
cs: _Hledat

en: _Floppy
cs: _Disketa

en: _Folder name:
cs: Název _složky:

en: _Font
cs: _Písmo

en: _Format for:
cs: _Formát pro:

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: _Gamma value
cs: Hodnota _gama

en: _Green:
cs: _Zelená:

en: _Harddisk
cs: _Pevný disk

en: _Height:
cs: _Výška:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Home
cs: _Domů

en: _Hue:
cs: _Odstín:

en: _Information
cs: _Informace

en: _Insert Unicode Control Character
cs: Vloži_t řídící znak Unicode

en: _Italic
cs: _Kurzíva

en: _Jump to
cs: _Přejít na

en: _Leave Fullscreen
cs: _Opustit celou obrazovku

en: _Left:
cs: _Levý:

en: _License
cs: _Licence

en: _Location:
cs: _Umístění:

en: _Mode:
cs: _Režim:

en: _Name:
cs: _Název:

en: _Network
cs: _Síť

en: _New
cs: _Nový

en: _New Folder
cs: _Nová složka

en: _No
cs: _Ne

en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

en: _Now
cs: N_yní

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Only print:
cs: Tisknout p_ouze:

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Orientation:
cs: _Orientace:

en: _Output format
cs: _Výstupní formát

en: _Palette:
cs: _Paleta:

en: _Paper size:
cs: _Velikost papíru:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Places
cs: _Místa

en: _Preferences
cs: _Nastavení

en: _Pressure:
cs: _Tlak:

en: _Preview:
cs: _Náhled:

en: _Print
cs: _Tisk

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Red:
cs: Če_rvená:

en: _Redo
cs: Zn_ovu

en: _Refresh
cs: Ob_novit

en: _Remove
cs: O_dstranit

en: _Remove From List
cs: _Odstranit ze seznamu

en: _Rename
cs: Pře_jmenovat

en: _Rename File
cs: _Přejmenovat soubor

en: _Replace
cs: Na_hradit

en: _Reverse
cs: O_brátit

en: _Revert
cs: _Vrátit

en: _Right:
cs: P_ravý:

en: _Saturation:
cs: _Sytost:

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save color here
cs: _Uložit barvu zde

en: _Save in folder:
cs: Uložit do složk_y:

en: _Search:
cs: _Hledat:

en: _Selection:
cs: _Výběr:

en: _Spell Check
cs: _Kontrola pravopisu

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: _Strikethrough
cs: _Přeškrtnuté

en: _Style:
cs: _Styl:

en: _Top:
cs: _Horní:

en: _Undelete
cs: _Zrušit smazání

en: _Underline
cs: Po_dtržené

en: _Undo
cs: _Zpět

en: _Username:
cs: Uživat_elské jméno:

en: _Value:
cs: _Hodnota:

en: _Wheel:
cs: _Kolečko:

en: _Width:
cs: Šíř_ka:

en: _Yes
cs: _Ano

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
cs: přikrášlený žluťoučký kůň PŘIKRÁŠLENÝ ŽLUŤOUČKÝ KŮŇ

en: calendar year format|%Y
cs: %Y

en: calendar:day:digits|%d
cs: %d

en: calendar:week:digits|%d
cs: %d

en: calendar:week_start:0
cs: calendar:week_start:1

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
cs: nalezena rozdílná "idatas" symbolicky odkazovaných "%s" a "%s"

en: directfb arg
cs: argument directfb

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
cs[0]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajt
cs[1]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajty
cs[2]: nelze alokovat paměť pro obrázek o velikosti %u bajtů

en: inch
cs: palec

en: input method menu|System
cs: Systémové

en: keyboard label|Alt
cs: Alt

en: keyboard label|BackSpace
cs: Backspace

en: keyboard label|Backslash
cs: Obrácené lomítko

en: keyboard label|Begin
cs: Begin

en: keyboard label|Ctrl
cs: Ctrl

en: keyboard label|Delete
cs: Delete

en: keyboard label|Down
cs: Dolů

en: keyboard label|End
cs: End

en: keyboard label|Escape
cs: Escape

en: keyboard label|Home
cs: Home

en: keyboard label|Hyper
cs: Hyper

en: keyboard label|Insert
cs: Insert

en: keyboard label|KP_Begin
cs: KP_Begin

en: keyboard label|KP_Delete
cs: KP_Delete

en: keyboard label|KP_Down
cs: KP_Dolů

en: keyboard label|KP_End
cs: KP_End

en: keyboard label|KP_Enter
cs: KP_Enter

en: keyboard label|KP_Home
cs: KP_Home

en: keyboard label|KP_Insert
cs: KP_Insert

en: keyboard label|KP_Left
cs: KP_Doleva

en: keyboard label|KP_Next
cs: KP_Next

en: keyboard label|KP_Page_Down
cs: KP_Page_Down

en: keyboard label|KP_Page_Up
cs: KP_Page_Up

en: keyboard label|KP_Prior
cs: KP_Prior

en: keyboard label|KP_Right
cs: KP_Doprava

en: keyboard label|KP_Space
cs: KP_Mezerník

en: keyboard label|KP_Tab
cs: KP_Tab

en: keyboard label|KP_Up
cs: KP_Nahoru

en: keyboard label|Left
cs: Doleva

en: keyboard label|Meta
cs: Meta

en: keyboard label|Multi_key
cs: Multi_key

en: keyboard label|Num_Lock
cs: Num_Lock

en: keyboard label|Page_Down
cs: Page_Down

en: keyboard label|Page_Up
cs: Page_Up

en: keyboard label|Pause
cs: Pause

en: keyboard label|Print
cs: Print

en: keyboard label|Return
cs: Enter

en: keyboard label|Right
cs: Doprava

en: keyboard label|Scroll_Lock
cs: Scroll_Lock

en: keyboard label|Shift
cs: Shift

en: keyboard label|Space
cs: Mezerník

en: keyboard label|Super
cs: Super

en: keyboard label|Sys_Req
cs: Sys_Rq

en: keyboard label|Tab
cs: Tab

en: keyboard label|Up
cs: Nahoru

en: none
cs: žádný

en: output.%s
cs: výstup.%s

en: paper size|#10 Envelope
cs: Obálka č. 10

en: paper size|#11 Envelope
cs: Obálka č. 11

en: paper size|#12 Envelope
cs: Obálka č. 12

en: paper size|#14 Envelope
cs: Obálka č. 14

en: paper size|#9 Envelope
cs: Obálka č. 9

en: paper size|10x11
cs: 10x11

en: paper size|10x13
cs: 10x13

en: paper size|10x14
cs: 10x14

en: paper size|10x15
cs: 10x15

en: paper size|11x12
cs: 11x12

en: paper size|11x15
cs: 11x15

en: paper size|12x19
cs: 12x19

en: paper size|5x7
cs: 5x7

en: paper size|6x9 Envelope
cs: Obálka 6x9

en: paper size|7x9 Envelope
cs: Obálka 7x9

en: paper size|9x11 Envelope
cs: Obálka 9x11

en: paper size|A0
cs: A0

en: paper size|A0x2
cs: A0x2

en: paper size|A0x3
cs: A0x3

en: paper size|A1
cs: A1

en: paper size|A10
cs: A10

en: paper size|A1x3
cs: A1x3

en: paper size|A1x4
cs: A1x4

en: paper size|A2
cs: A2

en: paper size|A2x3
cs: A2x3

en: paper size|A2x4
cs: A2x4

en: paper size|A2x5
cs: A2x5

en: paper size|A3
cs: A3

en: paper size|A3 Extra
cs: A3 Extra

en: paper size|A3x3
cs: A3x3

en: paper size|A3x4
cs: A3x4

en: paper size|A3x5
cs: A3x5

en: paper size|A3x6
cs: A3x6

en: paper size|A3x7
cs: A3x7

en: paper size|A4
cs: A4

en: paper size|A4 Extra
cs: A4 Extra

en: paper size|A4 Tab
cs: A4 Tab

en: paper size|A4x3
cs: A4x3

en: paper size|A4x4
cs: A4x4

en: paper size|A4x5
cs: A4x5

en: paper size|A4x6
cs: A4x6

en: paper size|A4x7
cs: A4x7

en: paper size|A4x8
cs: A4x8

en: paper size|A4x9
cs: A4x9

en: paper size|A5
cs: A5

en: paper size|A5 Extra
cs: A5 Extra

en: paper size|A6
cs: A6

en: paper size|A7
cs: A7

en: paper size|A8
cs: A8

en: paper size|A9
cs: A9

en: paper size|Arch A
cs: Arch A

en: paper size|Arch B
cs: Arch B

en: paper size|Arch C
cs: Arch C

en: paper size|Arch D
cs: Arch D

en: paper size|Arch E
cs: Arch E

en: paper size|B0
cs: B0

en: paper size|B1
cs: B1

en: paper size|B10
cs: B10

en: paper size|B2
cs: B2

en: paper size|B3
cs: B3

en: paper size|B4
cs: B4

en: paper size|B5
cs: B5

en: paper size|B5 Extra
cs: B5 Extra

en: paper size|B6
cs: B6

en: paper size|B6/C4
cs: B6/C4

en: paper size|B7
cs: B7

en: paper size|B8
cs: B8

en: paper size|B9
cs: B9

en: paper size|C0
cs: C0

en: paper size|C1
cs: C1

en: paper size|C10
cs: C10

en: paper size|C2
cs: C2

en: paper size|C3
cs: C3

en: paper size|C4
cs: C4

en: paper size|C5
cs: C5

en: paper size|C6
cs: C6

en: paper size|C6/C5
cs: C6/C5

en: paper size|C7
cs: C7

en: paper size|C7/C6
cs: C7/C6

en: paper size|C8
cs: C8

en: paper size|C9
cs: C9

en: paper size|Choukei 2 Envelope
cs: Obálka Choukei 2

en: paper size|Choukei 3 Envelope
cs: Obálka Choukei 3

en: paper size|Choukei 4 Envelope
cs: Obálka Choukei 4

en: paper size|DL Envelope
cs: Obálka DL

en: paper size|Dai-pa-kai
cs: Dai-pa-kai

en: paper size|European edp
cs: Evropské edp

en: paper size|Executive
cs: Executive

en: paper size|FanFold European
cs: FanFold European

en: paper size|FanFold German Legal
cs: FanFold German Legal

en: paper size|FanFold US
cs: FanFold US

en: paper size|Folio
cs: Folio

en: paper size|Folio sp
cs: Folio sp

en: paper size|Government Legal
cs: Government Legal

en: paper size|Government Letter
cs: Government Letter

en: paper size|Index 3x5
cs: Index 3x5

en: paper size|Index 4x6 (postcard)
cs: Index 4x6 (dopisnice)

en: paper size|Index 4x6 ext
cs: Index 4x6 ext

en: paper size|Index 5x8
cs: Index 5x8

en: paper size|Invite Envelope
cs: Obálka Invite

en: paper size|Invoice
cs: Faktura

en: paper size|Italian Envelope
cs: Italská obálka

en: paper size|JB0
cs: JB0

en: paper size|JB1
cs: JB1

en: paper size|JB10
cs: JB10

en: paper size|JB2
cs: JB2

en: paper size|JB3
cs: JB3

en: paper size|JB4
cs: JB4

en: paper size|JB5
cs: JB5

en: paper size|JB6
cs: JB6

en: paper size|JB7
cs: JB7

en: paper size|JB8
cs: JB8

en: paper size|JB9
cs: JB9

en: paper size|Monarch Envelope
cs: Obálka Monarch

en: paper size|Personal Envelope
cs: Osobní obálka

en: paper size|Postfix Envelope
cs: Obálka Postfix

en: paper size|Quarto
cs: Quarto

en: paper size|RA0
cs: RA0

en: paper size|RA1
cs: RA1

en: paper size|RA2
cs: RA2

en: paper size|ROC 16k
cs: ROC 16k

en: paper size|ROC 8k
cs: ROC 8k

en: paper size|SRA0
cs: SRA0

en: paper size|SRA1
cs: SRA1

en: paper size|SRA2
cs: SRA2

en: paper size|Small Photo
cs: Malé foto

en: paper size|Super A
cs: Super A

en: paper size|Super B
cs: Super B

en: paper size|Tabloid
cs: Tabloid

en: paper size|US Legal
cs: US Legal

en: paper size|US Legal Extra
cs: US Legal Extra

en: paper size|US Letter
cs: US Letter

en: paper size|US Letter Extra
cs: US Letter Extra

en: paper size|US Letter Plus
cs: US Letter Plus

en: paper size|Wide Format
cs: Široký formát

en: paper size|a2 Envelope
cs: Obálka a2

en: paper size|asme_f
cs: asme_f

en: paper size|b-plus
cs: b-plus

en: paper size|c
cs: c

en: paper size|c5 Envelope
cs: Obálka c5

en: paper size|d
cs: d

en: paper size|e
cs: e

en: paper size|edp
cs: edp

en: paper size|f
cs: f

en: paper size|hagaki (postcard)
cs: hagaki (dopisnice)

en: paper size|jis exec
cs: jis exec

en: paper size|juuro-ku-kai
cs: juuro-ku-kai

en: paper size|kahu Envelope
cs: Obálka kahu

en: paper size|kaku2 Envelope
cs: Obálka kaku2

en: paper size|oufuku (reply postcard)
cs: oufuku (odpovědní dopisnice)

en: paper size|pa-kai
cs: pa-kai

en: paper size|prc 16k
cs: prc 16k

en: paper size|prc 32k
cs: prc 32k

en: paper size|prc1 Envelope
cs: Obálka prc1

en: paper size|prc10 Envelope
cs: Obálka prc10

en: paper size|prc2 Envelope
cs: Obálka prc2

en: paper size|prc3 Envelope
cs: Obálka prc3

en: paper size|prc4 Envelope
cs: Obálka prc4

en: paper size|prc5 Envelope
cs: Obálka prc5

en: paper size|prc6 Envelope
cs: Obálka prc6

en: paper size|prc7 Envelope
cs: Obálka prc7

en: paper size|prc8 Envelope
cs: Obálka prc8

en: paper size|you4 Envelope
cs: Obálka you4

en: print operation status|Blocking on issue
cs: Blokováno původcem problému

en: print operation status|Finished
cs: Hotovo

en: print operation status|Finished with error
cs: Hotovo, došlo k chybě

en: print operation status|Generating data
cs: Generují se data

en: print operation status|Initial state
cs: Výchozí stav

en: print operation status|Preparing to print
cs: Připravuje se k tisku

en: print operation status|Printing
cs: Tiskne se

en: print operation status|Sending data
cs: Odesílají se data

en: print operation status|Waiting
cs: Čeká se

en: progress bar label|%d %%
cs: %d %%

en: recent menu label|%d. %s
cs: %d. %s

en: recent menu label|_%d. %s
cs: _%d. %s

en: sdl|system
cs: systém

en: test-output.%s
cs: zkušební_výstup.%s

en: unsupported RAS image variation
cs: nepodporovaná variace obrázku RAS

en: volume percentage|%d %%
cs: %d %%

en: year measurement template|2000
cs: 2000
